Шановні члени оргкомітету!
Ознайомтеся, будь ласка, з інформацією, алгоритмом дій під час чергування на III етапі та функціональними обов’язками.
Предмет | Дата | Місце | Адреса | Початок |
Астрономія | 31.01.20 | СШ № 80 | Дружби Народів 12-Б (метро “Дружби народів”, “Либідська”), мапа | 15:00 |
Фізика | 08.02.20 | Київська інженерна гімназія | Княжий Затон, 12 А (метро “Осокорки”), мапа | 8:30 |
Порядок проведення олімпіади
8:30 – 9:00 – інструктаж (ауд. 403), отримання матеріалів (зошити, списки дітей, зразок підпису робіт, ключі тощо)
9:00 – 9:30 – робота в аудиторіях: зустрічаємо учасників, вимагаємо щоби діти підписали зошити
10:00 – 13:00 – теоретичний тур
13:00 – 13:30 – перерва
13:30 – 15:30 – практичний тур
15:30 – 16:00 – здаємо роботи дітей (ауд. 403)
Нормативна база
- Списки оргкомітетів відповідно до наказу Департаменту освіти і науки м. Києва: астрономія, фізика
- Розподіл оргкомітету олімпіади з фізики за аудиторіями
- Наказ Департаменту освіти й науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 19 грудня 2019 року №268 «Про проведення III (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2019/2020 навчальному році» доведений до керівництва ваших навчальних закладів.
- На олімпіаді ви отримаєте свідоцтва (довідки) щодо проходження курсів підвищення кваліфікації
Пам’ятка для вчителів, які чергують в аудиторіях
- За цими посиланням визначити № аудиторії, де буде відбуватись ваше чергування.
- Якщо через поважні причини ви не маєте можливості взяти участь, заздалегідь повідомте телефоном старосту групи чи куратора курсів.
- В день проведення олімпіади з астрономії ви маєте приїхати не пізніше 13:30 год, з фізики не пізніше 8:30 год
- В аудиторії № 403 буде проведений інструктаж та надані всі необхідні матеріали для чергування в аудиторії (списки, зразки підпису робіт, крейда, ключі тощо).
- За годину до початку олімпіади член оргкомітету має бути в аудиторії та її оглянути. У випадку виявлення недоліків попередити голову оргкомітету (Гавронського В.В.).
- З 9:00 до 9:30 на дошці написати зразок підпису робіт. В цей час будуть приходити учасники олімпіади. Учитель має розсадити їх так, щоб учні з однієї школи не сиділи поруч. Всі свої речі діти розташовують біля себе. В списках робіть позначки про наявність дитини в аудиторії. На початок олімпіади ви маєте оперативно подати інформацію про відсутніх дітей.
- З 9:30 до 10:00 учні підписують зошити, які вони мають принести. Якщо дитина не принесла зошити, видаємо ті, які ви отримаєте в ауд. № 403.
- Зошити учні підписують на внутрішньому боці зовнішньої обкладинки.
- Перевірте правильність підпису робіт. У разі нерозбірливого почерку запропонуйте дитині написати друкованими літерами своє прізвище, ім’я, по батькові.
- Пам’ятайте, ви відповідаєте лише за організацію! У разі, якщо учні звертаються до вас з питаннями щодо умов, запрошуйте через чергових на поверсі голову журі. Для вирішення організаційних питань уважно прочитайте “Рекомендації учасникам олімпіади щодо виконання завдань“.
- Якщо дитина виявила бажання вийти на декілька хвилин з аудиторії, вона має подати вам свій зошит. Зробіть позначку на обкладинці про час відсутності учасника в аудиторії. Випускати дітей з аудиторії дозволяється лише по черзі.
- Будьте особливо уважними коли учасники здають свої роботи. Прийміть у кожної дитини зошит з роботою, перевірте виконання всіх умов щодо оформлення роботи, підпису тощо та запропонуйте поставити підпис у вашому списку. Чернетки мають вкласти у роботу. Бувають випадки, коли діти випадково захоплюють зошит свого сусіда.
- Учні, які останніми здають роботи мають допомогти вам навести порядок в класі (зібрати зайвий папір, стерти з дошки, підрівняти столи, стільці тощо)
- Всі роботи учасників та матеріали, які залишились повинні здати в аудиторію № 403 Гавронському В.В.
Дякуємо за допомогу та розуміння!