Теплові явища

otto

Тепловий двигун

Вивчення фізики у 8 класі за новим стандартом починається з теми “Теплові явища”. Під час підготовки до уроків вчителям стануть в нагоді флеш-анімації (комп’ютерні симуляції).

Анімації (комп’ютерні симуляції) (натисніть на рисунок), або, як її ще називають, Action Learning, є дуже перспективним напрямком у навчанні. Без візуального представлення інформації не відбувається в сучасному світі жодна бізнес-зустріч чи конференція. Це ж стосується і навчального процесу. Навчання персоналу й школярів вимагає особливого підходу, ефективного та максимально креативного. Це потрібно в першу чергу для того, щоб створити внутрішню мотивацію у вдосконаленні своїх знань і професійних навичок. Сучасні засоби мультимедіа: зображення, анімація, аудіо та відеоматеріали дозволяють значно спростити й в той же час зробити набагато ефективнішим процес навчання.

Флеш-анімація розвивається швидкими темпами. Це дає можливість включати більш сучасні елементи в навчальний процес і проводити заняття якісно й організовано. Проте, вчителі не завжди встигають за розвитком інформаційних технологій, тому ми пропонуємо до використання готові флеш-анімації.

Інструкцію щодо збереження анімації на власний комп’ютер можна знайти за цим посиланням.

Броунівський рух

Броунівський рух

Броунівський рух. Анімація може бути використана під час вивчення розділу “Властивості газів, рідин, твердих тіл” в 8 та 10 класах. Модель чудово демонструє саме явище і пояснює його суть з точки зору молекулярно-кінетичної теорії.

Розробник: Старощук В.А.

Дифузія

Дифузія

Дифузія. Анімація може бути використана під час вивчення розділу “Властивості газів, рідин, твердих тіл” в 8, 10 класах. Під час перегляду діти мають можливість зрозуміти суть явища дифузії і пояснити молекулярну будову речовини.

Розробник: Старощук В.А.

Будова рідини

Будова рідин

Будова рідин. Анімація може бути використана під час вивчення розділу “Властивості газів, рідин, твердих тіл” в 8, 10 класах. Під час перегляду діти мають можливість зрозуміти особливості будови рідин та побачити як температура впливає на характер руху молекул

Розробник: Старощук В.А.

Будова газів

Будова газів

Будова газів. Анімація може бути використана під час вивчення розділу “Властивості газів, рідин, твердих тіл” в 8, 10 класах. Під час перегляду діти мають можливість зрозуміти особливості будови речовини у газоподібному стані та побачити як температура впливає на характер руху молекул газу.

Розробник: Старощук В.А.

tv_tilo

Будова твердих тіл

Будова твердих тіл. Анімація може бути використана під час вивчення розділу “Властивості газів, рідин, твердих тіл” в 8, 10 класах. Під час перегляду діти мають можливість зрозуміти особливості будови речовини у твердому стані та побачити як температура впливає на характер руху молекул твердого тіла.

Розробник: Старощук В.А.