До уваги учасників олімпіади!

Відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» та листа Міністерства освіти і науки України щодо захисту персональних даних в таблицях подані лише прізвища та ініціали учасників олімпіади

 1. Відповідно до умов  проведення І, II та III етапів учнівських олімпіад з навчальних предметів у місті Києві схема проведення олімпіади з фізики зазнала змін. Теоретичний тур (3 астрономічні години) та практичний тур (2 астрономічні години) будуть проведені в один день. Перерва між турами триватиме 30 хвилин. Протягом цього часу учасники мають можливість поїсти. Потурбуйтеся про це.
 2. Умови проведення олімпіади з астрономії не зазнали змін. Теоретичний тур триває 3 астрономічні години.
 3. Завчасно займіть місце в аудиторії.
 4. За 30 хвилин до початку олімпіади використайте час на підпис свого зошита. Кожен учасник приносить з собою зошит у клітинку для виконання завдань. Підпис має бути на внутрішній частині обкладинки зошита (зразок підпису див. на дошці) і виконаний розбірливим почерком. Вгорі першої сторінки накресліть табличку (див. рисунок):зошит-3
 5. Починайте розв’язання задач з нижньої половини першої сторінки зошита.
 6. Перед тим як виконувати завдання, ознайомтесь з умовами всіх задач. Протягом перших 30 хв буде надана можливість звернутися з питаннями до голови журі або його заступника щодо змісту завдань.
 7. Під час виконання завдань можна користуватись калькулятором. Мобільні пристрої з можливістю комунікації та виходом до Інтернету (планшети, смартфони тощо) використовувати заборонено.
 8. Задачі можна розв’язувати в будь-якій послідовності. Зберігайте лише їх номери.
 9. Розв’язок кожної задачі починайте з окремої сторінки.
 10. Не дозволяється записувати розв’язки завдань на обкладинці зошита.
 11. Умови задач не переписуйте.
 12. Не дозволяються будь-які елементи дешифрації роботи (зайві малюнки, особливі позначки тощо). У разі їх наявності роботи не перевіряються.
 13. Як чернетку використовуйте подвійний аркуш паперу з середини зошита. Чернетка не підписуються і до оцінювання не приймаються.
 14. Якщо не вистачило місця для розв’язку будь-якої задачі й продовження цього розв’язку ви мусили перенести на іншу сторінку, вкажіть на це. Наприклад, «Продовження розв’язку задачі див. на сторінці 9».
 15. Не дозволяється користуватись будь-якими мобільними пристроями. Вони мають бути заховані й відімкнені.
 16. У разі необхідності вийти з аудиторії під час виконання роботи ви маєте залишити у чергового робочий зошит та завдання. Виходити із завданням категорично забороняється!
 17. Якщо є запитання до змісту завдань, запросіть до аудиторії голову журі чи його заступника. Чергові в аудиторії вирішують лише організаційні питання.
 18. Кожний учасник олімпіади повинен мати з собою зошит у клітинку (12 аркушів), олівець, лінійку.
 19. Інформаційна підтримка перебігу олімпіад (розв’язки задач, результати, повідомлення тощо) буде здійснюватись на сторінках сайту phys.ippo.kubg.edu.ua та каналами Telegram: астрономія (@olymp_astro_19), фізика (@phys_2019).

 Бажаємо успіхів!