Робота з групою

groups_1_smallРобота і спілкування в середовищі Edmodo відбувається в межах групи.

Для того, щоб взаємодіяти з учнями на Edmodo, необхідно створити групу для кожного із своїх класів / курсів, а отже, кожному учневі теж необхідно створити обліковий запис на Edmodo. Вчителі також можуть створювати групи колег – об’єднання чи спільноти – або приєднуватися до вже наявних для професійного розвитку, обміну досвідом, ідеями та взаємодопомоги.

Розглянемо приєднання до групи і створення групи.

Приєднання до групи.groups_2_small

Щоб приєднатися до групи, необхідно знати код групи (код генерується під час створення групи і власник групи робить розсилку потенційним її учасникам).

Ліворуч бічної панелі натискаємо знак «+» поряд з посиланням Групи, в меню, яке спадає обираємо Join a Group, вводимо код групи і натискаємо кнопку “приєднатися” (join). На цьому все, ви тепер є членом групи. Повторно вводити код під час наступного входу в групу вже буде не потрібно.

Створення групи

У Edmodo ви можете створити за потребою безліч груп.

Можна створити групу для класу. Можна зробити предметні групи, групи по класах, групу під проект, можна створювати підгрупи всередині окремої групи.groups_3_small

Для створення групи натискаємо знак «+» поряд з посиланням Групи, в меню, яке спадає й обираємо Create a Group і далі діємо за підказками діалогового вікна. У вікні заповнюємо назву групи, вказуємо клас, предмет і даємо її короткий опис і натискаємо кнопку Create (Створити).

Група створена і її назва з’явиться в списку ваших груп ліворуч бічної панелі. Якщо клацнути мишею на назві ви потрапите на сторінку групи. Ось так буде виглядати сторінка щойно створеної групи, поки в ній ще немає учнів (переклад здійснений за допомогою Перекладача Google).groups_4_small

Звертаємо увагу на налаштування групи, їх в будь–який момент можна відредагувати.

Як тільки група буде створена, система згенерує код групи (Group Code), який необхідно дати всім учням, щоб вони могли приєднатися до групи. Якщо ви не хочете, щоб в групу потрапили сторонні люди, не слід публікувати код групи для учнів в своєму блозі або на сторінці свого сайту, краще розіслати його їм поштою або дати безпосередньо в класі.

Поради. Зверніться з вітальним повідомленням до групи, в якому поясніть її призначення, майбутню діяльність та етикет спілкування в групі. Запропонуйте учням відповісти на нього, тим самим вони привітають вас та один одного і “відпрацюють” функцію відповіді на повідомлення.

Узгодьте з учнями правила використання системи обміну повідомленнями, дотримання літературного стилю і граматичних правил.

Система автоматично сповістить вас про приєднання нового члена до цієї групи. Доступ початківцям можна налаштувати не лише зі списку всіх членів групи (для цього натисніть на прізвищі учня), а й безпосередньо з області повідомлень.

За потребою можна подивитися відео інструкцію щодо створення групи.

Отже, група створена, можна приступати до роботи!