Олімпіади

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади … “учасниками кожного етапу можуть бути лише переможці попереднього етапу” та учні, які заявлені до участі відповідними оргкомітетами. Проте, оргкомітети ІІІ етапу (міського) Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики та астрономії мають багато звернень щодо участі дітей у зазначених олімпіадах поза заявок. Оргкомітети готові розглянути питання участі школярів у ІІІ етапі олімпіад з фізики та астрономії лише у випадку, коли діти мають поважну причину та пройшли реєстрацію на цій сторінці.

Реєстрація учнів, які за рішенням оргкомітетів II етапу не потрапили до заявок на III етап почнеться 10 січня – з астрономії, 18 січня 2020 року – з фізики 

Увага! Реєстрацію мають пройти лише учні, які не увійшли до заявок 

Розподіл учасників за аудиторіями відповідно до заявок з фізики та реєстрації на сайті:

Фізика 8 клас 9 клас 10 клас 11 клас

17 коментарів

 1. Иван :

  26.11.2016 буду проведена олімпіада с фізики ,сказали що переможців оголушать тут!Можете допомогти мені знайти їх!)Дякую!

 2. Роман :

  А когда будут ответы на 2 этап олимпиады по физике

 3. Юля :

  Здравствуйте. Скажите,пожалуйста,когда будут известны результаты?

 4. Юлія :

  В умові 4-ї задачі 9-го класу помилка. Згідно наведеного розв’язання задачі, вольтметр повинен бути у другому досліді між точками 2 та 3, а не між 1 та 2, як в умові.
  Якщо ж розв’язувати задачу точно згідно умови, коли вольтметр між точками 1 та 2, вона не має розв’язку.

 5. Надія Кудюкова :

  Чи приймають участь в міській олімпіаді учні 7 кл., які мають призові місця в районній олімпіаді? Дякую.

 6. Світлана :

  А коли буде третій етап?

 7. Вадим :

  Уважаемые жури и организационный комитет. По результатом проведения первого тура олимпиады я набрал 21 бал, что на тот момент было достаточно для прохождения во второй тур. После рассмотрения апелляции других участников олимпиады мой рейтинг изменился и на данный момент я не вхожу в число участников который набрали достаточное количество баллов для прохождения во второй тур. Учитывая, что я не использовал своё право на апелляцию по выше изложенным обстоятельствам хотел бы реализовать его до окончательного принятия решения по допуску участников ко второму туру. Прошу вашего содействия в реализации моего права на участие во втором туре.
  С уважением Швыдкий Вадим.

  • Вадиме, ви пройшли до практичного туру. Апеляція проводиться лише один раз. Скористатись своїм правом на апеляцію ви мали можливість. Додатково лише для вас її ніхто проводити не буде. Дякую.

 8. Андрей :

  Добрый день. Скажите, пожалуйста, почему нельзя зарегистрироваться для участия в олимпиаде по астрономии? Требуется какое-то разрешение.

 9. Игорь :

  Не понятен смысл практического тура если все видят что делают другие:)…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*