Презентації

presentationЕлектронна презентація являє собою набір слайдів, які можуть містити текст, зображення, аудіоматеріали та відеоролики. Створити її дуже просто, і це не забере у вас багато часу. При цьому електронні презентації позбавлять вас від необхідності малювати кожен раз одні й ті ж схеми на дошці, значно спростять процес проведення занять і допоможуть пробудити інтерес учнів до предмета, підвищать ступінь засвоєння навчального матеріалу за рахунок використання наочних, яскравих, динамічних і демонстраційних прикладів.

Презентації стали виправдано популярним інструментом підтримки виступів у всіх областях діяльності. Володіння їм стає практично обов’язковим для багатьох фахівців, не кажучи вже про учителів та учнів. Таким чином, використання презентацій при веденні занять може не лише допомогти вчителю, а й підготувати його учнів до переходу на новий, двоканальний рівень виступів, незрівнянно більш ефективний ніж просте зачитування доповіді.

У Всесвітній мережі завдяки пошуковим системам можна знайти велику кількість різноманітних навчальних матеріалів із створення презентацій. Перш за все, пропонуємо відвідати сторінку виробника програмного засобу. Також в нагоді може бути цей ресурс (джерело). Ми ж пропонуємо скористатись нашими відео уроками, оскільки намагалися більше зосередитись на практичних речах.

10 коментарів

 1. Шановні відвідувачі сайту! Я буду дуже вдячний за ваші відгуки, пропозиції щодо запропонованих уроків.

 2. Желевская :

  Отличная подборка материала! Доступно!Преподаватель владеет материалом как на компьютере, так и словесно!На любой вопрос есть ответ!Все проблемы школьного учителя- знает!Лекции интересны!

 3. Бондарєв Ігор :

  Дякую за корисні відеоуроки по створенню прнзентацій. Вдалося створити слайд із застосуванням анімації та тригерів. Проте, не можу згупувати об’єкти.
  Дуже цікаво проходять лекції та практичні заняття.

 4. Самулєєва Наталія :

  З цікавістю переглянула відеоуроки з створення презентацій. Узнала багато нового і корисного, що буду використовувати у подальшій роботі. ДЯКУЮ.

 5. Гонгало Віра :

  Вдячна за доступність викладеного матеріалу. На основі переглянутих навчальних відео була створена чудова презентація для дітей 6 року життя на основі методики “4 зайвий”.

 6. Іванчишіна Леся :

  Дуже цікава та змістовна інформація для створення цікавих презентацій, яка була для мене дуже корисною. Ця інформація дасть можливість створювати презентації не лише для дошкільників, а й для вихователів. Дякую.

 7. Бурда Адріана :

  Дуже змістовна та доступна інформація.Навчилася створювати презентації.Дуже дякую.

 8. Людмила Лапіна :

  Ваша інформація дуже корисна. Дякую Вам.

 9. Світлана Постригайло :

  Дуже сподобалась функція тригер. Дуже багато створюю свої презентації, але цією функцією ще не користувалась.
  Дійсно, в початкових класах потрібні інтерактивні форми роботи, а тригер дозволяє втілити бажане у складову уроку.
  Думаю, що після перегляду Ваших відеоуроків, багато хто спробує цю функцію.
  Мені сподобалось. Дуже дякую, за дійсно корисну інформацію.

 10. натлія :

  наша група працювала 29.05.17 – 03.05.17 Всі вчителі , які були присутні на створенні презентації отримали дуже багато нового, цікавого для себе.Вадим Володимирович зарядив усіх таким позитивом, гарним настроєм і вірою в свої сили. Дуже Вам вдячні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*