Вчимося

ВчимосяЯкісне викладання дисциплін в сучасних умовах не може здійснюватися без використання засобів і можливостей, які надають комп’ютерні технології та Інтернет. Адже вони дають змогу вчителю краще подати матеріал, зробити його більш цікавим, швидко перевірити знання учнів та підвищити їхній інтерес до навчання. Вчитель має можливість отримувати найостаннішу інформацію, активно спілкуватися з колегами, учнями й батьками. Завдяки цьому підвищується авторитет вчителя, він дійсно може бути носієм культури, знань, усього передового.

Проте більшість вчителів не можуть скористатися перевагами, які надають інформаційні технології, і причиною цього є не тільки недостатнє оснащення навчальних закладів комп’ютерною технікою. Багато вчителів не вміють користуватися комп’ютером та Інтернетом, не мають уявлення про їхні можливості, а тому вважають, що це їм не потрібно.

Спробою подолати цю проблему є запропонований розділ. Він має допомогти учителю у будь-який час опанувати сучасні технології та навчитися застосовувати їх у своїй роботі. Бажаємо успіхів!

  • Microsoft Word
  • Microsoft Excel
  • Створення презентацій
  • Camtasia Studio
  • Moodle

One comment

  1. Вікторія :

    хочу навчитися застосовувати сучасні технології у своїй роботі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*