Робота з бібліотекою

Джерело

Бібліотека Edmodo дозволяє вчителю завантажувати, зберігати файли різного формату і керувати ними. Ви можете мати доступ до своїх файлів звідусіль і налаштувати доступ учням і колегам. Щоб потрапити в бібліотеку, пройдіть за посиланням “Library”, яке розташовано вгорі навігації (кнопка у вигляді книжки).

Додавання змісту в бібліотеку

Можна додавати в бібліотеку файли будь-якого формату (світлини, аудіо, відео, текстові документи, інтегрувати документи з Google Диском) і посилання. Бібліотека надає вам необмежений простір, але при цьому кожен файл не повинен перевищувати 100 MB. Щоб додати матеріал в бібліотеку, виберіть кнопку “Add to Library” праворуч вгорі. Потім натисніть “files” щоб додати файли зі свого комп’ютера. Натисніть “Upload” і виберіть потрібний файл для завантаження.

library_1_small

Щоб додати веб-сторінку, виберіть у вікні завантаження вкладку “link”.

Створення тек

У бібліотеці вчитель може систематизувати свої матеріали за допомогою тек. Щоб створити теку, натисніть кнопку “Add” (Додати) і натисніть “Folder”. У вікні, яке спливає надайте ім’я теці. Потім оберіть “Create” і ваша тека з’явиться в загальному списку тек бібліотеки.

Спільний доступ до теки

Ви можете налаштувати спільний доступ до ваших матеріалів й іншим способом.

library_3_small

Виділіть теку, до якої хочете налаштувати доступ. В рядку теки натисніть “More Options” (інші опції), у вікні, виберіть “Share” , відзначте галочкою потрібну групу (або кілька груп) для якої / яких хочете зробити теку доступною, натисніть “Done”.

Коли доступ до теки відкритий, її назва з’явиться в учня на панелі ліворуч сторінки групи у вкладці “Теки” (folders).

Примітка: тільки власник теки (учитель) може додавати й видаляти її вміст. Члени групи (учні або колеги, кому наданий доступ) можуть лише переглядати файли теки, приєднувати їх до своїх повідомлень. Учні мають можливість покласти до свого “портфеля”, а колеги зберегти у своїй бібліотеці.

Файли бібліотеки можна переміщати в інші теки.

Всі файли, які вчитель розсилає групам або учням, вклавши їх у повідомлення, автоматично зберігаються в бібліотеці. Для зручності можна їх впорядкувати за типом (файли або посилання на сайти і веб ресурси) або за групами, переміщати в інші теки.

За потребою можна подивитися відео інструкцію щодо роботи з бібліотекою.