Інтернет-ресурси для навчання

EdEra

Підготовка до ЗНО складається з п’яти компонентів: інтерактивних лекцій з проміжними завданнями, ілюстрованих конспектів, семінарських занять, домашніх завдань і іспитів. Комунікація з учнями відбувається в режимі реального часу через чат на платформі і соціальні мережі. Підтримка здійснюється 24/7. Отримати доступ до освітніх матеріалів можна в будь-який час і з будь-якого пристрою.

Засновники платформи позиціонують EdEra як соціальний проект. Навчання платне, проте в нестандартному розумінні цього слова. Оплата навчання здійснюється за довірчою схемою – кожен учень сам встановлює її розмір, починаючи з 1 грн, виходячи з власних можливостей. Також на EdEra є безкоштовні курси.


Отримання знань 

Цей освітній Інтернет-ресурс створено Лабораторією інформаційних та комунікаційних технологій, що працює у фізико-математичній гімназії №17 м. Вінниці, та Вінницьким міським центром дистанційної освіти школярів. Сайт є складовою інформаційно-освітнього середовища, в яке автори проекту мріють “занурити” весь навчально-виховний процес у фізико-математичній гімназії №17 м. Вінниці, а згодом – у всіх школах регіону, а надалі – України.

FML_17_800


Prometheus

У лютому 2016 року освітня онлайн-платформа Prometheus запустила ряд курсів з точних наук для школярів, які хочуть підготуватися до зовнішнього незалежного тестування. Особливо нові курси зможуть допомогти абітурієнтам із зони АТО, тимчасово окупованих територій і біженців, вважають засновники платформи.

Курси безкоштовні, а читають їх викладачі Одеського національного університету ім. І. Мечникова, Одеського національного медичного університету, а також шкільні вчителі. Усього доступно п’ять дисциплін: математика, фізика, хімія українською та англійською мовами.


«Знання онлайн»

Центр дистанційної освіти «Знання онлайн» пропонує відео-уроки, підсумкові конспекти і тести для перевірки знань з історії, математики, фізики та української мови. Уроки читають викладачі провідних університетів України, в тому числі КНУ ім. Т.Г.Шевченка.

Навчання на платформі умовно безкоштовне. Для початку потрібно увійти в систему (для цього учневі доведеться пройти реєстрацію), після чого учень отримає доступ до кількох тем безкоштовно. Однак подальше навчання доведеться оплатити.