Archive for Вадим Гавронський

Інтернет-олімпіада з фізики

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України № 913 від 17.08.2021 Всеукраїнська учнівська Інтернет-олімпіада з фізики у 2021/2022 навчальному році відбудеться на базі Херсонського фізико-технічного ліцею Херсонської міської ради. Олімпіада відбудеться відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські Інтернет-олімпіади, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 11 червня 2012 року № 671, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27 червня 2012 року за № 1074/21386

Запрошуємо усіх зацікавлених долучитися до цієї події та взяти участь в олімпіаді!

Інформаційний (більше…)

Як швидко отримати інформацію щодо викладання фізики

Розпочався новий 2021/22 навчальний рік. Мусимо констатувати, що цей рік буде не легший за попередній. Маємо готуватися до дистанційного навчання та спілкування. Це стосується не лише навчання дітей, а й вирішення багатьох питань, які стояли завжди перед кожним учителем. Це й атестація педагогічних працівників (отже й підвищення кваліфікації вчителів), і проведення предметних олімпіад, турнірів, конкурсів, і тлумачення нормативних документів в умовах розбудови Нової української школи (НУШ) та багато інших, які мають забезпечити високу якість освіти. Саме тому Інститут післядипломної освіти Київського (більше…)

Підвищення кваліфікації педпрацівників м. Києва

У 2021-2022 навчальному році, курси підвищення кваліфікації освітян столиці здійснюються за накопичувальною кредитно-модульною системою (ECTS) та пропонуються курси на вибір педагога.

Через посилені протиепідемічні заходи у м. Києві весь навчальний процес курсів підвищення кваліфікації здійснюється в дистанційному режимі. Очні заходи будуть доступні для реєстрації в разі послаблення карантину та зняття відповідних обмежень.

Відповідно до Постанови Кабінету міністрів України № 800 від 21.08.2019 р. «Деякі питання підвищення кваліфікації gедагогічних і науково-педагогічних працівників» Інститут (більше…)